KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109293
nr 1210 9293
H V Hunt, motiv från Nordafrika. Signerad, daterad 1887. Olja på duk, 25x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:49:54
300 kr
ledande budet*
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (budbetjänt)